De Ledenraad

logo kleinvlaggetjeOnderdeel van de Vereniging MVV Maastricht is de ledenraad. Hieronder een overzicht van de personen die op dit moment zitting hebben in de ledenraad. Vanuit verschillende disciplines wordt de ledenraad vertegenwoordigd. Dat zijn de genoemde afdelingen.

 


Erik Meijer

Erik Meijer:

Ik ben lid omdat ik graag meedenk met het wel en wee van MVV. Ik ben trots opwaarts ik vandaan kom en geef graag wat terug aan de club die me de kans gegeven heeft te groeien als speler en mens!
Ik hoop door mijn ervaringen bij verschillende buitenlandse clubs, mijn verblijf in het buitenland en de bijbehorende levenservaring een bijdrage te kunnen leveren op het vakgebied voetbal- oud spelers.

Met sportieve groeten, Erik Meijer.

Fractie Oud-spelers.

erik meijer 2

wordtlid

Klik hier om je direct aan te melden en mee te denken over de toekomst van MVV.