De Ledenraad

logo kleinvlaggetjeOnderdeel van de Vereniging MVV Maastricht is de ledenraad. Hieronder een overzicht van de personen die op dit moment zitting hebben in de ledenraad. Vanuit verschillende disciplines wordt de ledenraad vertegenwoordigd. Dat zijn de genoemde afdelingen.

 


 Nico van de Bergh:

 

Als supporter zit MVV in mijn bloed. Via de ledenraad en het bestuur van de vereniging wilde ik iets meer betekenen voor de club. De club verder helpen in zijn professionalisering zodat we in de toekomst weer vooruit kunnen kijken naar iets moois. 

Mijn ervaring op het gebied van veiligheid en het aansturen van mensen kan van pas komen om samen te werken zodat zaken gerealiseerd worden.

 

Met sportieve groeten, Nico vd Bergh.

Fractie Overheid.

Sekretaris Bestuur Ledenraad, Vereniging MVV.

nico van den bergh

wordtlid

Klik hier om je direct aan te melden en mee te denken over de toekomst van MVV.