De Ledenraad

logo kleinvlaggetjeOnderdeel van de Vereniging MVV Maastricht is de ledenraad. Hieronder een overzicht van de personen die op dit moment zitting hebben in de ledenraad. Vanuit verschillende disciplines wordt de ledenraad vertegenwoordigd. Dat zijn de genoemde afdelingen.

 


Astrid Pinckaers

Astrid Pinckaers:

Als ondernemer in het zuiden van het land en geboren en getogen Zuid Limburgse voel ik trots voor MVV. Met name het ‘down to earth’ karakter van de club en de maatschappelijke thema’s spreken mij erg aan. Daarmee de verbinding leggen tussen sport, fysiek en mentaal gezond leven en de wereld en maatschappij om ons heen. Waarbij mijn winners mentaliteit wel de drive voelt om MVV op Voetbal niveau naar een hoger plan te tillen. Daar wordt al lang over gesproken en aan gewerkt en is nu wel het moment aangebroken voor realisatie. Same Volle Petaj!

Met Vriendelijke Groet,

Astrid Pinckaers

Ricoh Document Center Zuid/ Scando Nederland/ AV Center Zuid

Lid afdeling Profit Ledenraad MVV

Astrid Pinckaers 2

 

 

 

wordtlid

Klik hier om je direct aan te melden en mee te denken over de toekomst van MVV.