De Ledenraad

logo kleinvlaggetjeOnderdeel van de Vereniging MVV Maastricht is de ledenraad. Hieronder een overzicht van de personen die op dit moment zitting hebben in de ledenraad. Vanuit verschillende disciplines wordt de ledenraad vertegenwoordigd. Dat zijn de genoemde afdelingen.

 


Maurice Jeurissen

 Maurice Jeurissen:

Sinds jaar en dag ben ik MVV-supporter. Als kind liep ik aan de hand van mijn vader de eerste keer het stadion binnen en ik was meteen verkocht. De liefde voor het leven was geboren. En alhoewel wij veel mooie momenten hebben beleefd is het de laatste jaren vooral "noets de mood verloren heet". 
Ik ben ruim 35 jaar werkzaam als Human Resources Professional en heb in die tijd vele verschillende functies bekleed. Zowel in Nederland als in het buitenland. De brede expertise die ik heb opgedaan, stel ik graag ten dienste van MVV! 
 
Met vriendelijke groeten, Maurice Jeurissen.
Fractie Profit.
Maurice Jeurissen

wordtlid

Klik hier om je direct aan te melden en mee te denken over de toekomst van MVV.