• Waarom de vereniging MVV Maastricht?

  De BVO MVV Maastricht moet gezond blijven. Daar helpt de vereniging MVV Maastricht aan mee.

  Read More

 • Wil jij lid worden?

  Word ook lid van de vereniging MVV Maastricht en help en denk mee over de toekomst van us MVVke.

  Read More

 • 1
 • 2

MVV Forever

“ in het kader van het tienjarig jubileum.....”

In het kader van het 10-jarig jubileum wil Veer Zien MVV iets tastbaars aan de club en haar supporters geven. We gaan een grote supportersbanner maken, die is opgebouwd als mozaïek. Honderden individuele supportersfoto’s vormen samen één totaalbeeld: onze held Willy Brokamp.  2020 10 28 Uitnodiging banneractie
 
De komende weken kunnen supporters meedoen door hun foto in te sturen. Naast een plek op de banner ontvangen ze achteraf ook een A3-poster van deze unieke mozaïek. Deelname aan deze actie bedraagt € 9,50. Voor donateurs van Veer Zien MVV is deelname gratis. Alle informatie staat op www.veerzienmvv.nl/fotomozaiek.
 
 

Hoe doe ik mee?

1. Ga naar www.veerzienmvv.nl/fotomozaiek-inschrijven

2. Vul je (persoons)gegevens in

3. Upload je foto op basis van de vermelde instructies

4. Betaal het bedrag 

Het is mogelijk mee te doen tot 18 november a.s. Samen gaan we voor een prachtig beeld en eerbetoon aan onze oud-speler en trouwe supporters. We zien jouw inzending graag tegemoet.

Met vriendelijke groet,

Bestuur Veer Zien MVV 

wordtlid

Klik hier om je direct aan te melden en mee te denken over de toekomst van MVV.